Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
antik váza (43 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 14. 20:14
28.000 HUF
78.97 USD
Feltöltve: 2024. máj. 14. 09:54
49.990 HUF
140.99 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 16:49
80.000 HUF
225.62 USD
Feltöltve: 2024. máj. 03. 12:14
80.000 HUF
225.62 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 11:06
28.000 HUF
78.97 USD
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
282.00 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 10:50
79.500 HUF
224.21 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 16:30
11.000 HUF
31.02 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 21:41
19.500 HUF
55.00 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 13:24
21.000 HUF
59.23 USD
Feltöltve: 2024. febr. 24. 15:03
16.400 HUF
46.25 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. febr. 24. 14:45
6.500 HUF
18.33 USD
Feltöltve: 2024. jan. 30. 11:35
48.000 HUF
135.37 USD
Feltöltve: 2023. dec. 29. 19:28
6.300 HUF
17.77 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 02:00
78.000 HUF
219.98 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 02:00
22.000 HUF
62.05 USD
Feltöltve: 2023. dec. 04. 02:00
165.000 HUF
465.35 USD
Feltöltve: 2023. nov. 10. 14:00
7.990 HUF
22.53 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 18:51
16.000 HUF
45.12 USD
Feltöltve: 2023. aug. 10. 07:25
79.990 HUF
225.59 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
citrin gyűrű
opium pipa
muránói kínáló
kör terítő
demeter
kerevet
1984 20 forint
csermely
ajtótámasz
vörös arany
zsinóros
retro fogas
réz kulcs
falitányér feliratos
flóris
retro arany fülbevaló
azsúrozott
nagy kálmán
fa falidísz
aranykarlánc
rózsakvarc ezüst gyűrű
retro klipsz
happy meal
retro mesekönyv
farmering