emelő (1 tétel)
Antik kovácsolt vas tűztér fölött bográcsot tartó emelő konyhai eszköz XVIII. - XIX. század 624 7222
70.000 HUF
194.37 USD
bodrogkeresztúri katicás kislányok
ursa major
igazol�jegy
rézkarc paraszt
karácsonyfa mécses
hajcsavar
közönséges isteni
nodding figura
sleeping
thaller
tenyésztett ezüst gyöngy ékszer szett
mészöly munkás béla
bábonyi
orrszarvúbogár
antik arany gyűrű brillel
angol kerámia szobor
kori
pl��d
kommunista plakátok
régi rajzos képeslap
vast modell
üveg karácsonyfadísz mókus
angol zöld jelenetes porcelánok
ma mindent eladók
szőnyegek nepáli