figurák (243 tétel)
Feltöltve: 2023. dec. 15. 17:22
7.000 HUF
19.45 USD
Jelzett antik, akt figurás szecessziós ón tál Jean Garnier(1853-1910) híres francia szobrász munkája
69.000 HUF
191.76 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 11:06
62.500 HUF
173.69 USD
Feltöltve: 2023. máj. 13. 14:16
21.000 HUF
58.36 USD
Feltöltve: 2023. aug. 01. 16:52
28.900 HUF
80.32 USD
Antik figurális fém persely tyúk alakú réz persely antik réz tyúk figura antik persely figura 19. sz
32.000 HUF
88.93 USD
Feltöltve: 2023. szept. 01. 14:57
4.900 HUF
13.62 USD
Feltöltve: 2023. jún. 19. 23:40
12.000 HUF
33.35 USD
Feltöltve: 2023. nov. 04. 12:49
8.500 HUF
23.62 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 11:43
19.999 HUF
55.58 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 18:09
2.500 HUF
6.95 USD
Feltöltve: 2023. dec. 29. 16:31
12.800 HUF
35.57 USD
Feltöltve: 2023. aug. 16. 11:03
89.000 HUF
247.34 USD
Feltöltve: 2023. dec. 23. 07:48
55.000 HUF
152.85 USD
Feltöltve: 2023. jún. 21. 06:34
39.000 HUF
108.39 USD
Feltöltve: 2023. jún. 17. 11:06
75.000 HUF
208.43 USD
1960.cca GYÖNYÖRŰ ART DECO ezüstözött fém figurás díszes apró üveg ibolyaváza hibátlan képek szerint
9.999 HUF
27.79 USD
Feltöltve: 2023. jún. 12. 05:52
2.999 HUF
8.33 USD
piros köves gyűrű
antik falikárpit
dvtk
royal dux macska
szecessziós garnitúra
húsbárd
szobota istván
herendi windsor
húsvéti dísz
jakuba jános
inascsengő
porcelán sodrófa
thun tk
gyűrű 64
réz fali gyertyatartó
pálfy putyu
pataki tál
aranyozott evőeszköz
kávézóasztal
ezüst zsuzsu
metszett váza
neobarokk polc
xbox
mahler
trapper