libás (1 tétel)
csinos 14k fülbevaló
igazságra
dolfi
kornerupin
türkizköves gyűrű
moldován béla
pohár lapracsiszolt
ezüst hólyagos tálca
iparművész kislány
nyomásmérőóra
szlávik dezső
sérült asztal
kass jános hamlet
filmfesztivál
ausztria 1 schilling
kovács ernő
thonet szék jelzett
200 forintos unc
hollóházi mesemintás bögre
húsvéti porcelán
antik dekanter
vadállatok
lhassza
mezei sándor
igazolójegy