Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
madaras (49 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 03. 19:01
6.000 HUF
16.58 USD
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
276.24 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 16:30
75.000 HUF
207.20 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 17:36
38.000 HUF
104.98 USD
Feltöltve: 2024. márc. 31. 21:26
34.990 HUF
96.67 USD
Feltöltve: 2024. márc. 22. 20:47
1.000 HUF
2.76 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 00:55
19.999 HUF
55.25 USD
Feltöltve: 2024. márc. 16. 16:53
20.000 HUF
55.25 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. márc. 13. 11:11
29.900 HUF
82.60 USD
Feltöltve: 2024. febr. 18. 01:08
39.990 HUF
110.48 USD
Feltöltve: 2024. jan. 20. 09:33
19.990 HUF
55.23 USD
Feltöltve: 2024. jan. 11. 21:24
9.990 HUF
27.60 USD
Feltöltve: 2024. jan. 11. 21:21
9.990 HUF
27.60 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
9.800 HUF
27.07 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
55.000 HUF
151.95 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
35.000 HUF
96.69 USD
Feltöltve: 2023. nov. 29. 02:00
32.000 HUF
88.41 USD
Feltöltve: 2023. nov. 26. 02:00
12.000 HUF
33.15 USD
Feltöltve: 2023. nov. 20. 20:47
8.000 HUF
22.10 USD
Feltöltve: 2023. nov. 11. 23:16
50.000 HUF
138.13 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 18:51
16.000 HUF
44.20 USD
Feltöltve: 2023. szept. 02. 13:37
45.000 HUF
124.32 USD
Feltöltve: 2023. szept. 01. 18:26
4.500 HUF
12.43 USD
Feltöltve: 2023. aug. 18. 17:48
2.500 HUF
6.91 USD
Feltöltve: 2023. júl. 07. 08:03
10.000 HUF
27.63 USD
Feltöltve: 2023. jún. 29. 18:12
9.990 HUF
27.60 USD
Feltöltve: 2023. máj. 22. 08:16
13.500 HUF
37.30 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.