réz kancsó (2 tétel)
kínai kerámia
réz daráló
csató
hegedűs gyula
katona kép
wenger
német birodalom
cukortartó alpakka
bánsághi
zsolnay családi pecsétes
fischer kaspó
fűzfa
aranyozott ezüst medál
levélbontó kés
tároló szekrény
marmonkanna
ábrahám péter
berkes andrás
káldi
bólogatós kutya
söröskorsó ónfedeles
nemzeti emlékhelyek
ferenc józsef 10 korona
misztikus
század