rudolf (0 tétel)
1973
horgolt sapka
kukri
1921
játékmaci
görög váza
pompadour i
aranyozott porcelán
zsiguli
akt rézkarc
égerházi
hollóházi kócsag
hollóházi lovas
vágódeszka
tiffany tükör
vadász jelenetes
kalocsai riselt
jardinier
korondi tányér
imrik
bazán vladimir
akt szobor
ipari asztal
art deco tál
quartz zsebóra