Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
9.722 tétel
Eladott termékek közül itt csak azok érhetők el, amelyek az utolsó 90 napban kerültek eladásra és az eladó nem törölte őket.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
A kategória kiemelt termékei:
Feltöltve: Ma, 17:02
12.000 HUF
32.65 USD
Feltöltve: Ma, 14:53
12.400 HUF
33.73 USD
Feltöltve: Ma, 14:52
13.200 HUF
35.91 USD
Feltöltve: Ma, 14:30
5.000 HUF
13.60 USD
Feltöltve: Ma, 12:55
54.910 HUF
149.38 USD
Feltöltve: Ma, 12:40
38.910 HUF
105.85 USD
Feltöltve: Ma, 10:16
28.000 HUF
76.17 USD
Feltöltve: Ma, 10:14
1.100.000 HUF
2,992.53 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: Ma, 07:07
22.000 HUF
59.85 USD
Feltöltve: Ma, 06:42
17.500 HUF
47.61 USD
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
272.02 USD
Feltöltve: Tegnap, 22:04
39.990 HUF
108.79 USD
Feltöltve: Tegnap, 19:51
2.900 HUF
7.89 USD
Feltöltve: Tegnap, 17:30
5.625 HUF
15.30 USD
Feltöltve: Tegnap, 16:49
34.990 HUF
95.19 USD
Feltöltve: Tegnap, 16:09
12.000 HUF
32.65 USD
Feltöltve: Tegnap, 15:02
52.500 HUF
142.83 USD
Feltöltve: Tegnap, 14:13
14.800 HUF
40.26 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.