teás doboz fém (8 tétel)
Feltöltve: 2023. szept. 23. 08:05
3.600 HUF
10.07 USD
kötszer
ipari asztal
aranyozott porcelán
18 század
magyarország térkép
hummel figurák
zsolnay hamutál
nyúl péter
szarv
angyalföldi szabó zoltán
acél
jaeger lecoultre
zseton
szecessziós ékszer
kutyák
keshan
korondi tányér
one penny
kiss józsef
miniszter
hamus
cseh teás
kéttüzű
barokk gyöngy
brill medál