falitányér (1 tétel)
máriaház
kalotaszegi terítő
aranyozott 200 forint
kahla teás
mamut
herendi pillangó mintás
csokoládégyár
alföldi kistányér
copeland bertha
orosz csésze
tankönyv
kandaló
szüretelő
intarziás asztalka
kő lámpa
porcelán poháralátét
népi játék
orosz dísz
öntött vaskályha
gallé tibor
zománc kancsó
1959
zafír ezüst fülbevaló
kínai komód
rücskös váza