emeletes (1 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 09:23
7.000 HUF
19.67 USD
hímzett lenvászon
arosa
metszett pezsgőspohár
art vannes
200 korona
sérült asztal
alföldi tűzvirágos
forg
dawn
art deco kerámia lámpa
népviselet festmény
régiségek könyv
1963 október
bowl
bőr fülbevaló
pickwick tea
retro casio óra
elefántos ékszer
petit bouquet de rose
kőbányai porcelánok
borostyán zárvány
lápisz lazuli ékszerek
kinder plüss
régi sütiforma
aluminium alátét