plakett (6 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 10. 15:57
16.990 HUF
46.95 USD
Feltöltve: 2024. jan. 30. 11:05
14.000 HUF
38.69 USD
Feltöltve: 2023. szept. 26. 12:34
65.500 HUF
181.00 USD
temes
bavaria feinsilber dekor
antik kártyaasztal
borsodnádasd
ausztria 1 schilling
sárkány csillár
durkó gábor
madaras gobelin
gödöllő herendi siang
larimár ezüst gyűrű
festett kínai váza
angyalkás tál
az égig erő fa
thonet szék jelzett
húsvéti kerámia
aranyozott gránát
magyar blokkok
madaras kés
karácsonyfadísz dioráma
csipkeverő orsó
art deco üvegkészlet
mercedes modell
ulászló ezüst dénár
régi antik lámpa
1982 ezüst