tükör (1 tétel)
völgyi
kronester
modellezés
asztalka réz
akvarell kép
villeroy acapulco
kolozsváry lajos
forgalmi sor 2003
csendéletek
blaskó jános
makovecz
fahasáb tartó
börtön
antik angyalkás
márvány tartó
nap hold
ovális keretben
rio
kislány karácsonyfadísz
pápa szobor
régi fűrész
furnival
fehér alföldi tányér
arpo porcelán
német balerina