tükör (17 tétel)
Kopcsányi Ottó ötvös iparművész bronz réz asztali fali tükör vagy kép keret jelzett eredeti hibátlan
95.000 HUF
263.87 USD
Feltöltve: 2023. júl. 24. 10:13
22.000 HUF
61.11 USD
Antik bronz billegős angyakàs tükör ,pipere tükör. Asztali tükőr .Kivàlóvajàndèk dekoràció gyüjtemèn
65.000 HUF
180.55 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 07:16
8.500 HUF
23.61 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 19:05
20.000 HUF
55.55 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 20:22
29.000 HUF
80.55 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 11:17
35.000 HUF
97.22 USD
Feltöltve: Ma, 08:17
149.000 HUF
413.87 USD
moldován béla
napra
kék zafír arany
zsolnay grünwald
durkó gábor
dunai táj
levél csipesz
boda dezső
intercontinental
kalló bandi
égig
család aranykönyve
lüsztermázas váza
vízöntő medál
fátyolüveg vázák
indonéz ezüst
antik tűzoltó készülék
ezüst hólyagos tálca
sérült fischer
csiky sándor
szilágyi gábor
1965 kártyanaptár
rozs festmények
1913 turul
zsolnay dús