asztali ��ra (27 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 15. 15:30
24.000 HUF
67.39 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 12:28
55.000 HUF
154.44 USD
Antik bronz billegős angyakàs tükör ,pipere tükör. Asztali tükőr .Kivàlóvajàndèk dekoràció gyüjtemèn
65.000 HUF
182.52 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 16. 07:49
45.000 HUF
126.36 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 20:22
29.000 HUF
81.43 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 09. 16:59
8.000 HUF
22.46 USD
Feltöltve: 2024. febr. 29. 18:21
15.000 HUF
42.12 USD
Feltöltve: 2024. febr. 26. 19:52
9.500 HUF
26.68 USD
Feltöltve: 2024. febr. 26. 13:58
90.000 HUF
252.71 USD
Feltöltve: 2023. dec. 23. 07:54
40.000 HUF
112.32 USD
Feltöltve: 2023. dec. 23. 07:53
40.000 HUF
112.32 USD
Feltöltve: 2023. dec. 14. 16:26
100.000 HUF
280.79 USD
Feltöltve: 2023. nov. 24. 06:30
5.000 HUF
14.04 USD
Feltöltve: 2023. nov. 17. 17:56
12.000 HUF
33.70 USD
Kopcsányi Ottó ötvös iparművész bronz réz asztali fali tükör vagy kép keret jelzett eredeti hibátlan
95.000 HUF
266.75 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 21:32
5.000 HUF
14.04 USD
Feltöltve: 2023. okt. 26. 10:24
16.500 HUF
46.33 USD
mosdótartó
törpés pohár
ásvány fülbevaló
zsúrkocsi kerek
kandó
kávédarálók
rc autó
retro evőeszköz
hófehér
vidai brenner
karjelzés
kasztanyetta
csabai pántl
régi falvédő
poljot karóra
herendi táncos
1916 10 fillér
tejmérő
asztali képtartó
doll
kastély tükör
kagyló fülbevaló
kristály likőrös
furnér
donner gertrúd