kisplasztika (0 tétel)
vintage chanel
antik kézicsomózású
zseb rádió
thonet lerakó
ezüst buton fülbevaló
10000 pengő 1946
breznay ilona
hímzett vászon terítő
angyal karácsonyfa csúcsdísz
karácsonyi mécsestartó
gránit padlóváza
szabó karcagi
lámpa karácsonyfadísz
villeroy boch schramberg
ezüst kiskés
lámpa gyári csillár
arany fülbevaló stekkeres
herendi falilámpa
irha dzseki
vészkijárat
náci térkép
horváth magda
neoreneszánsz íróasztal
zománc padlóváza
egér rézkarc