címer (20 tétel)
Feltöltve: 2024. febr. 18. 21:34
25.000 HUF
69.46 USD
Magyarország régi címere, régi öntés, 19. század végi, talán kültéri öntöttvas címer, szép dekoráció
69.990 HUF
194.47 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 12:05
14.000 HUF
38.90 USD
Feltöltve: 2023. nov. 29. 02:00
22.000 HUF
61.13 USD
Feltöltve: 2023. nov. 27. 02:00
4.200 HUF
11.67 USD
Feltöltve: 2023. nov. 23. 02:00
5.000 HUF
13.89 USD
Feltöltve: 2023. nov. 16. 15:22
1.500 HUF
4.17 USD
Feltöltve: 2023. szept. 17. 23:11
15.000 HUF
41.68 USD
Feltöltve: 2023. júl. 09. 16:41
4.600 HUF
12.78 USD
Feltöltve: 2023. máj. 27. 17:37
14.000 HUF
38.90 USD
molnár moser
ovális keretben
zsolnay lila virágos
fakszimile
zentai kálmán
mahagóni étkező
grondahl
diehl
hungary
kerámia teáskanna
ajka kristály pohár
cseh porcelán csésze
szamizdat
ma g u s
abc tányér
bohemia crystal
blaha lujza
fazekasság
műgyanta figurák
kerámia csirke
szirmay
alföldi porcelán leveses
epiag cukortartó
porcelán teaszűrő
8 db szék