réz falitál (0 tétel)
katona karácsonyfadísz
balatoni plexi hajó
jelvény csepel
lemezáru gyári játék
dália mintás
focis porcelán
kandallóóra szett
villany vasaló
retro zsenília karácsonyfa dísz
téli festmények
pénzláda
világtörténelem képekben
1888m
hollóházi mesejelenetes tányér
karácsonyfadísz üveg gomba
sérült asztal
jelzett réz tál
téli jelenetes
tamás józsef
bordó ólomkristály pohár
tamtam óra
200 forintos unc
szöveges falvédő
bing grondahl
vöröss tibor