zománcos tábla (3 tétel)
desimone
alföldi porcelán kínáló tál
fémkeretes kínáló
tombak
égig erő fa 2000
fotel felújítva
üveg tetővel
alföldi barna magyaros
a káosz
zsilinszky
régi házikó karácsonyfadísz
régi hangszerek
fa falilámpa
vörös tibor
25 000 korona 1923
kolozsváry pál
korcsek jános
hímzett lenvászon
sérült fischer
zsolnay lapos tányérok
ébenfa fej
régi villanymotor
tigris tank
görög tájkép
sárkány csillár