ékszertartó (0 tétel)
francia fajansz
herendi waldstein
réz vállfa
london topáz
makett modell
konyhai lámpabúra
figurális csillár
ujpál
intarzia
smaragd fülbevaló
porcukor
járossy
permetező
szűz mária kép
pasztorbot
kard tartó
kis komód
borsdaráló
tallós ilona
balla géza
reggeliző szett
századfordulós
szandrik
kék porcelán
masons