címerrel (0 tétel)
vw golf
bavaria tejkiöntő
régi mária medál
erdélyi hímzett
zsolnay levesestányér
aranyozott ékszer
sztankó gyula
500 forint unc
herendi porcelán medál
herendi bonbonier alj
35m bajonett
gyógyszertári szekrény
rézlemez
néger babák
olympus mju
zsolnay kés
irizáló váza
nagy árpád
savanyúság
20 fillér 1971
retro ventillátor
tbc
art deco rádió
szőnyi rézkarc
mauser bajonett