5 tétel
Vadász jelenetes gyönyörűen megmunkált jelzett fém kupa vagy pohár hibátlan állapotban 10 cm. 232 g.
1 HUF
0.00 USD
Lejárat: 5 nap 16 óra0 licit
1 HUF
0.00 USD
Lejárat: 5 nap 4 óra0 licit
1.501 HUF
1.501 HUF
1.500 HUF
4.14 USD
stengel
retro német kerámia
antik pipere
20 fillér 1894
gyémánt drágakő
oskóné
balaton bélyeg
kutyás tányér
ferenc józsef medál
kazula
néger fej
ottó wagner szék
kerámia csacsi
peceny
malachit karkötő
wachtmeister
üveg gyümölcs
aranyozott falióra
bagoly könyvvel
antik ezüst gyűrűk
fa figurák
festett szelence
charles
20 fillér 1958
kosaras kristály