húsvéti (1 tétel)
muránói gondola
állatos bélyeg
gagyi
antik sérült festmény
kalocsai mintás kávéskészlet
óbambusz
5 frank 1868
ezüst fél dolláros
egér rézkarc
kézműves karácsonyfadísz
béka karácsonyfadísz
kristály mécsestartó
sétabot túrabot
czakó dezső
német majolika
régi fehér tányér
vöröshadsereg 1000 pengő
kézzel csiszolt
lazac rózsaszín üveg
világszép nádszál kisasszony
gustav siegel
karácsonyfadísz pipa
linke
hollóházi tányéróra
szőlőhegyen