korsó (25 tétel)
Gyönyörű különleges ón-korsó sas làbak golyóval,jelzett , mesterjegy ,nehéz kupa kehely gyüjteménybe
24.800 HUF
68.61 USD
Feltöltve: 2024. febr. 26. 07:00
46.000 HUF
127.26 USD
Antik üvegtestű söröskorsó.Csipkézett ón fedele csiszolt lila kristályüveg betéttel készült.Jelzett!
9.990 HUF
27.64 USD
Feltöltve: 2024. febr. 07. 20:59
12.500 HUF
34.58 USD
Feltöltve: 2023. júl. 29. 11:48
7.500 HUF
20.75 USD
Feltöltve: 2023. máj. 21. 17:20
5.500 HUF
15.22 USD
katonai csizma
fekete korall
elektra
ezüst gyertyatartó pár
celesztin
porcelán telefon
kutyabőr
holló barnabás
kiss péter
szarvasbőgés
kőkerámia
nyuszis tányér
éljen kossuth
vaddisznó agyar
herendi dohányzó
eozin kacsa
csigán
gömbbúra
bőr falidísz
fűszernövény
horthy vitéz
guy laroche
zsolnay pillangós lámpa
sarreguemines louis
malaclopó