tálca (19 tétel)
Antik szecessziós stílusú ón füles tálca, kínáló csiszolt üveges! Kopottas egyik fogantyú! Dekoráció
39.800 HUF
109.61 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 18:16
6.500 HUF
17.90 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 14:39
35.000 HUF
96.39 USD
Feltöltve: 2024. márc. 21. 06:36
10.000 HUF
27.54 USD
Feltöltve: 2024. márc. 01. 20:09
9.900 HUF
27.26 USD
Feltöltve: 2023. dec. 20. 07:32
47.000 HUF
129.44 USD
Feltöltve: 2023. jún. 02. 08:35
5.250 HUF
14.46 USD
arany nyakkendőtű
pipagyujtó
brokwitz
csavar
fehérarany karikagyűrű
herendi pár
art deco kávés
alföldi dísztányér
tikky
német katona
intarziás kép
cs németh
misekönyv
félegyházi lászló
fali fűszertartó
ördögh
k spányi
hollóházi gyűrűtartó
csurgói máté lajos
cipőklipsz
aszódi
gyerek fotel
liu jó
meszlényi
vintage szőnyeg