fémdoboz (1 tétel)
kávéreklám
talpraesett
csobogó szökőkút
muránói különleges
badárba
zsolnay extra ritka
pénzláda
hollóházi magnólia
szovjet dísz
herendi kitty minta
b pengő unc
egyedi festéssel
kalocsai mintás függöny
hajós képeslap
minaux
huculos
csillagjózsef
füles tortatál
hímzett lenvászon
aquincumi kisfiú nyuszival
unicumos fém doboz
karácsonyfadísz dioráma
drasche leves
vitorlásos rézkarc
nagyméretű keleti figura