gyufatartó (3 tétel)
üdítős palack
zsolnay sün
zsolnay tojástartó
nordic ware
vasmű
1 világháborús
herendi apponyi tál
antik lemezjátszó
nádfonatos
zsolnay figurák
17 század
alföldi pálinkás
m z porcelán
porcelán evőeszköz
alföldi teáscsésze
vasvilla
aranyozott fülbevaló
névjegykártya tartó
neumann
aranyérme
nagyméretű festmény
american heating
szőlős
vágó pál
taverna