antik bronz (14 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 07:22
75.000 HUF
207.84 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 12:49
45.000 HUF
124.71 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 10. 15:48
7.700 HUF
21.34 USD
Nagyon ritka egyedi méretben! Antik Art nouveau Jugendstil WMF ritkaság bronz réz öblös váza jelzett
50.000 HUF
138.56 USD
Feltöltve: 2024. márc. 29. 20:48
12.000 HUF
33.25 USD
Feltöltve: 2024. márc. 01. 08:35
8.990 HUF
24.91 USD
Feltöltve: 2024. febr. 16. 08:28
36.000 HUF
99.76 USD
Feltöltve: 2024. febr. 10. 14:11
9.992 HUF
27.69 USD
Feltöltve: 2023. jún. 25. 22:34
45.000 HUF
124.71 USD
piko vasúti sín
borbála szobor
rézkarc halász
1 frank 1948
tűzvirágos
herendi kitty minta
sárga kristály
2 baba
antik irizáló bögre
a háromkirályok
nyomásmérőóra
család aranykönyve
bibliai térkép
életem picassoval
karácsonyi rajz képeslapok
dália mintás
üveg tetővel
zár szerkezet
király g
sérült asztal
kék piros mintás
türkizköves gyűrű
kék színű kristály
zsolnay új
azonos