retro fogas (1 tétel)
tűzi aranyozott
retro zománcos bögre
zsolnay kék arany
akvamarin nyaklánc
krémleveses
hollóházi néger nő
század
ifj markó károly
eton tányér
porcelán telefon
kossuth ezüst 5 forint
tündér ilona
kolozsvári porcelán
aranyozott dollár
art deco bárszekrény
viasz baba
mézeskalács ütőfa
takarék bélyeg
benjamin hermann
fajansz kaspó
vörösréz sütőforma
páduai szent antal
bernát
neobarokk bútor
ültető