Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
váza (417 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 16. 21:46
4.500 HUF
12.70 USD
Feltöltve: 2024. máj. 14. 20:14
28.000 HUF
79.05 USD
Feltöltve: 2024. máj. 14. 09:54
49.990 HUF
141.12 USD
Feltöltve: 2024. máj. 12. 08:48
10.000 HUF
28.23 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 07:30
5.800 HUF
16.37 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. máj. 09. 10:14
2.300 HUF
6.49 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 16:49
80.000 HUF
225.84 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 09:40
69.000 HUF
194.79 USD
Feltöltve: 2024. máj. 03. 20:39
5.600 HUF
15.81 USD
Feltöltve: 2024. máj. 03. 12:14
80.000 HUF
225.84 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 17:52
18.000 HUF
50.81 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 10:33
5.800 HUF
16.37 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 10:33
5.400 HUF
15.24 USD
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
282.28 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 16:30
11.000 HUF
31.05 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 13:38
25.000 HUF
70.58 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 21:41
19.500 HUF
55.05 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 16:14
48.000 HUF
135.51 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 11:11
190.000 HUF
536.38 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
kínai fa
herendi pipacsos
werbőczy
festmény kutya
hollóházi ékszer
rolex replika
100 forint 1974
herendi szívalakú bonbonier
öntöttvas serpenyő
budapest képeslap
régi villanykapcsoló
fekete ruha
to
pál nagy zsigmond
hatszögletű
mesterlevél
rodania
máriási iván
biedermeier garnitúra
bútor szövet
vándorkönyv
üveg fűszertartó
tört arany
színes gyöngy
barta istván