Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
antik váza (23 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 14. 20:14
28.000 HUF
78.89 USD
Feltöltve: 2024. máj. 14. 09:54
49.990 HUF
140.84 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 16:49
80.000 HUF
225.39 USD
Feltöltve: 2024. máj. 03. 12:14
80.000 HUF
225.39 USD
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
281.71 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 16:30
11.000 HUF
30.99 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 21:41
19.500 HUF
54.94 USD
Feltöltve: 2024. febr. 24. 15:03
16.400 HUF
46.21 USD
Feltöltve: 2024. febr. 24. 14:45
6.500 HUF
18.31 USD
Feltöltve: 2024. jan. 30. 11:35
48.000 HUF
135.24 USD
Feltöltve: 2023. dec. 29. 19:28
6.300 HUF
17.75 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 02:00
22.000 HUF
61.98 USD
Feltöltve: 2023. nov. 10. 14:00
7.990 HUF
22.51 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2023. aug. 10. 07:25
79.990 HUF
225.36 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
csörgőkorsó
mango
bér dezső
okm
diener dénes rudolf
szuronyok
cseréppipa
bakalowits
koponya gyűrű
herendi aponyi mintás
berekfürdői
károly róbert
vitrin art deco
flamand óra
50 fillér 1938
zománc tál
fehér kerámia
gant
kristály koponya
dumas
dilinkó gábor
scooby doo
aquincum fiú
páll antal
10 fillér 1942