Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
rezek (259 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 16. 21:46
4.500 HUF
12.68 USD
Feltöltve: 2024. máj. 14. 20:14
28.000 HUF
78.90 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 07:30
5.800 HUF
16.34 USD
Feltöltve: 2024. máj. 09. 10:14
2.300 HUF
6.48 USD
Feltöltve: 2024. máj. 03. 20:39
5.600 HUF
15.78 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. máj. 03. 12:14
80.000 HUF
225.42 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 17:52
18.000 HUF
50.72 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 10:33
5.800 HUF
16.34 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 10:33
5.400 HUF
15.22 USD
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
281.74 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 11:11
190.000 HUF
535.36 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 09. 07:37
2.800 HUF
7.89 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 21:12
8.500 HUF
23.95 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 13:45
26.000 HUF
73.26 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 13:45
27.000 HUF
76.08 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 10:38
12.000 HUF
33.81 USD
Feltöltve: 2024. márc. 29. 14:54
12.000 HUF
33.81 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
konyhai falvédő
va
herendi kínai figura
irhabunda
üveg fiók
ezüst gyűszű
antik réz
édesvizi gyöngy
női öv
írásos kézimunka
különleges ezüst gyűrű
szanthoffer
bimbó
bakelit lemezjátszó
díszcsempe
kihúzható kanapé
réz ékszer
iszlám
ezüst pengő
herendi modern
sharp
art deco gyertyatartó
lila virágos
typarium
kék zománcos