fém fali dísz (3 tétel)
tüziaranyozott
katonai kabát
magyarország lepkéi
steidl znaim
herendi gyertyatartó
kék pöttyös
nemez
kajári
zsolnay padló váza
ing
széntartó
13 lat
hugo boss
piros üveg
kelesztő tál
sarreguemines kancsó
kerámia edény
hüvely váza
leva
akt rézkarc
corpus juris
talpra magyar
1892 1 korona
lovaskocsi
tiara