fa keret (3 tétel)
Lejárat: 7 nap 22 óra0 licit
35.000 HUF
35.000 HUF
5 HUF
0.01 USD
Henry Kreis szignós pasztell festmény, eredeti, mutatós fa keretében (Kass Károly !), méret jelezve!
19.999 HUF
19.999 HUF
9.999 HUF
27.77 USD
eladott porcelán
műanyag karácsonyfa
cefalu
edward yov
puja rezső
piri mintás
mercedes modell
várj
ezüst teáskanál angol
obszidián ezüst gyűrű
m náray
bécsi bronz szobor
sérült asztal
csoki mikulás
ceyloni
bere istván
herendi ló csikójával
karácsonyfadísz csikóhal
régi kerékpár csepel
solomko
pedestal
herendi porcelán festetlen
herendi viktória mintás gyűrűtartó
huszthy árpád festmény
hamadan szőnyeg