Kondor Béla (6 tétel)
kurszk
ásványdarab
ezüst medál borostyán
robbanásbiztos lámpa
sérült kerámia
pad ülőke
május 14
bross jelzett
íves
pillangó medál
pócsai
kunhegyesi ferenc
indián cent
hollóházi ibolya
novák erzsébet
zsolnay névjegykártya tartó
boch belgium
teáskészlet kahla
b hajdú lászló
sen
neobarokk falitükör
70 éves
ford mustang
alföldi kínáló
alföldi leveses csésze