Pad (14 tétel)
Szignálatlan festmény - Az alkotó egy bizonyos Kálmán ... lehet - Táj fákkal, paddal, patakkal - 461
2.000 HUF
5.61 USD
Feltöltve: 2023. dec. 21. 17:48
29.000 HUF
81.32 USD
Feltöltve: 2023. nov. 11. 17:13
29.500 HUF
82.72 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 16:31
35.000 HUF
98.15 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 16:07
45.000 HUF
126.19 USD
VÍGH: Padok a ház előtt, 1948 (olaj, vászon 40x50 cm) XX. század közepe utcakép, város falu ermészet
49.000 HUF
137.41 USD
Feltöltve: 2023. júl. 05. 09:50
85.000 HUF
238.36 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:00
99.000 HUF
277.62 USD
diabolo
fűszeres fiók
hangya andrás
puskás öcsi
wales
walter glass
kovacsev
cd lejátszó
régi bakancs
gránit szilke
imaszék
lapis fülbevaló
erdélyi táj
popcorn
kitűző magyar
karády katalin
olaj vászon
jelzett fa
rainerné istvánffy gabriella
tűzzománc tál
szalonnázó bicska
kolozsváry kerámia
pirográf
zsolnay pirogránit váza
wigand