Zománc (20 tétel)
Lágy szellő és napsütés. 26x18cm külső mérettel, zománccal arannyal,miniatúra. Prima díjas művésztől
35.000 HUF
97.02 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 11:08
35.000 HUF
97.02 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 11:07
35.000 HUF
97.02 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 11:51
21.000 HUF
58.21 USD
44.000 HUF
121.97 USD
Pillangóvirágok. 50x70 cm,vászonkép zománccal. Károlyfi Zsófia Prim-djas alkotó műve,tanúsítvánnyal.
41.250 HUF
114.35 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 12:30
39.000 HUF
108.11 USD
Feltöltve: 2024. márc. 11. 13:02
125.000 HUF
346.51 USD
Feltöltve: 2024. márc. 08. 15:21
6.000 HUF
16.63 USD
Feltöltve: 2024. jan. 15. 21:15
25.000 HUF
69.30 USD
Feltöltve: 2023. dec. 02. 21:20
45.000 HUF
124.74 USD
Feltöltve: 2023. dec. 02. 21:17
45.000 HUF
124.74 USD
Feltöltve: 2023. okt. 04. 17:43
10.000 HUF
27.72 USD
Feltöltve: 2023. okt. 04. 17:38
10.000 HUF
27.72 USD
Feltöltve: 2023. okt. 04. 17:31
10.000 HUF
27.72 USD
Feltöltve: 2023. júl. 11. 13:32
100.000 HUF
277.21 USD
fém állvány
ibolyás csupor
ezüstözött készlet
10 millió pengő
régi öntöttvas
gömbbúra
1929 2 pengő
herendi leveses tál
kerub
kerámia maci
50 forint 2004
gránit mozsár
marmonkanna
10 forint 1990
ólomüveg ablak
kórusz rézkarc
kínai faragás
svájci férfi karóra
kis bőrönd
tonika
kocog és kidob
wander
fajansz levesestál
sezgin
komádi