antik esernyő (1 tétel)
Mednyánszky jelzéssel: Nívósan restaurált Esernyős vándor Olaj, vászon 16x25 cm, életkép keretezve
Mednyánszky jelzéssel impresszió
99.000 HUF
277.04 USD
gio
isis
neogótikus
hollóházi szász endre falitányér
zsolnay eozin plakett
ulla popken
cd lejátszó
angol porcelán kanna
kossuth 5
főnixmadaras
szecessziós étkészlet
faragott bútor
triptichon
afrikai asztal
dia filmek
szicília
régi retro
üveg ezüst
moulin rouge
zsolnay virágmintás
zsolnay jazz
zománcozott ezüst
détári
hollóházi hasas
porcelán tálaló készlet