gebhardt (6 tétel)
Gebhardt István hibátlan festménye , nagyon szép-,(Kisselbachnál jegyzett festőművész) szép keretben
Lány a vízparton olaj vászon dekoratív keretben
99.200 HUF
275.54 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 10:33
49.500 HUF
137.49 USD
Feltöltve: 2023. aug. 24. 21:46
237.600 HUF
659.96 USD
süteményes talpas
virágtartó asztal
walter bosse
bolgár
tóth vali
táncoló
herendi könyv
hollóházi mese
rókás
városlődi tányér
5 ágú gyertyatartó
gipsz
kovácsoltvas fogas
gyarmathy tihamér
építőjáték
zománcos kancsó
provance
bartha lászló
frommer
zsidó imakönyv
kép keret
lemez doboz
1 krajcár
art deco tálaló
ruzstarto