prutkay (1 tétel)
PRUTKAY PÉTER (1947-2022): Aranyfüstbe ment terv 1984.
Egyedi alkotás, aranyfüstpapír, akvarell. Gyűjtők!
80.000 HUF
222.06 USD
zománcozott tál
kahla mese
zöld kaspó
miatyánk
19 századi
csekovszky árpád
klammer mariska
gyöngyház gömb
kislámpa
levélzáró
panel
inda mintás tányér
kinyitható kanapé
raszler
bauhaus fotel
frantisek
art deco csésze
gyertyaoltó
kandallótisztító
gerbaud
kínai nagy váza
pozsonyi zsolt
ritka aquincumi
üveg süteményes készlet
titus