spolarich (1 tétel)
muránói gyertyatartó
férfi bőrkabát
art deco réz
rainerné istvánffy gabriella
jiri jiroutek
magyarország vármegyéi és városai
aranyozott kép
tanka
régi kínai porcelán
ezüst gyűrű gyöngy
falióra mutató
mini falióra
festmény sérült
zománcozott vödör
barokk tálca
csebi
alfons mucha
ezüst kézműves
2 fillér 1930
horváth márton üveg
krasznahorkai
öntöttvas sütőtál
pankotay
isis
facher