Pad (13 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 04. 16:07
45.000 HUF
126.54 USD
Szignálatlan festmény - Az alkotó egy bizonyos Kálmán ... lehet - Táj fákkal, paddal, patakkal - 461
2.000 HUF
5.62 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:00
99.000 HUF
278.39 USD
Feltöltve: 2023. dec. 21. 17:48
29.000 HUF
81.55 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 16:31
35.000 HUF
98.42 USD
VÍGH: Padok a ház előtt, 1948 (olaj, vászon 40x50 cm) XX. század közepe utcakép, város falu ermészet
49.000 HUF
137.79 USD
Feltöltve: 2023. nov. 11. 17:13
29.500 HUF
82.95 USD
Feltöltve: 2023. júl. 05. 09:50
85.000 HUF
239.02 USD
70 éves
istállólámpa
cziffra
cseh istván
antik konyhai eszközök
brettschneider rudolf
óvoda
zománcozott szűrő
pólya t
inas csengő
faun és nimfa
gránit tigris
aláírásával
predator
zord
szantrucsek
tibeti szobor
ezüst leveseskanál
ón hordó
ungvári károly
női alakos
női cipő 42
horse
horthy pengő
billentyűzet