figurák (21 tétel)
Feltöltve: 2024. jan. 28. 11:10
290.000 HUF
801.16 USD
Feltöltve: 2023. dec. 15. 19:35
49.000 HUF
135.37 USD
Feltöltve: 2023. dec. 13. 00:12
14.000 HUF
38.68 USD
Iska Ranó: Absztrakt figura, 2001 (olaj, 45x34 cm) kortárs osztrák festőnő
Franciska Radek Novak,a művész teljes neve
85.000 HUF
234.82 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 19:24
60.000 HUF
165.76 USD
Feltöltve: 2023. nov. 04. 12:31
39.500 HUF
109.12 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 10:33
245.000 HUF
676.84 USD
Feltöltve: 2023. szept. 05. 14:02
18.000 HUF
49.73 USD
Feltöltve: 2023. jún. 23. 19:00
480.000 HUF
1,326.05 USD
Feltöltve: 2023. jún. 16. 17:00
10.000 HUF
27.63 USD
Feltöltve: 2023. jún. 02. 09:52
85.000 HUF
234.82 USD
török jános váza
zsolnay csomag
iparművészeti vállalat
tejopál
csörgő korsó
gazder
1 leu
hidegkuti
bavaria étkészlet
zsolnay sószóró
halabala
károlyi istván
albert
vászon terítő
kerámia virágtartó
bugatti
pölöskey
50 forint 1956
zászlócsúcs
neo
svájci bicska
fa falikép
réber lászló
retro fali
vegyes bizsu