tihanyi lajos (9 tétel)
Feltöltve: 2023. dec. 21. 17:48
79.000 HUF
221.83 USD
Tihanyi János Lajos (1892-1957) Falusi életkép című olaj-vászon alkotása, keretben. Iványi tanítvány
120.000 HUF
336.95 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 16:24
500.000 HUF
1,403.96 USD
Feltöltve: 2024. máj. 13. 16:32
105.450 HUF
296.10 USD
Feltöltve: 2024. márc. 30. 07:23
68.999 HUF
193.74 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 17:42
150.000 HUF
421.19 USD
holdkő karkötő
keleti szekrény
rézkaspó
süteményes tányér zsolnai
wedgwood tányér
szazhalombatta
luciano
balatonfüredi
egyiptomi szobor
hóman szekfű
pannonhalmi
hénel
zsolnay posztamens
műbőr
bronze
ametiszt geoda
retro karácsonyfa dísz
szilágyi ilona
sziámi
ah
mezőcsát
régi gép
aluminium szék
erika írógép
kinyitható medál