1860 (22 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 22. 15:03
725.000 HUF
2,029.50 USD
Feltöltve: 2024. máj. 10. 08:55
365.000 HUF
1,021.75 USD
Feltöltve: 2024. máj. 09. 08:20
320.000 HUF
895.78 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 17:13
300.000 HUF
839.79 USD
Feltöltve: 2023. nov. 02. 16:41
180.000 HUF
503.88 USD
Feltöltve: 2024. máj. 15. 18:59
120.000 HUF
335.92 USD
Feltöltve: Ma, 17:15
150.000 HUF
419.90 USD
Feltöltve: 2024. máj. 19. 15:45
99.999 HUF
279.93 USD
Magyar biedermeier festő 1860 körül: Hölgy rózsával- olaj vászon 33,5 cm x 41,5 cm + eredeti korabel
80.000 HUF
223.94 USD
Feltöltve: 2023. okt. 06. 19:00
75.000 HUF
209.95 USD
Feltöltve: 2023. okt. 17. 16:15
65.000 HUF
181.96 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 08:54
59.999 HUF
167.96 USD
Feltöltve: 2023. jún. 30. 11:16
59.000 HUF
165.16 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 12:12
29.999 HUF
83.98 USD
szintetikus rubin
reichspfennig
roosevelt
erdélyi szőnyeg
pezsgős kehely
porcelán asszony
karcagi falitányér
bélyeg sport
művészfesték
oratorony
vörösréz forma
lengyel zsolt
ikonkép
sérült kerámia
24k arany
régi üveg karácsonyfadíszek
a pallas nagy lexikona
milford
fiókos polc
bronz nagyméretű
gap
bélelt függöny
m16
sitzendorf porcelán
burghardt