borbély (13 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 16. 17:15
15.000 HUF
41.44 USD
Borbély László (1939- ) Adria,1964 - nagy méretű olaj-vászon alkotás /megvásárlásához számlát adunk/
345.000 HUF
953.12 USD
Feltöltve: 2024. jan. 11. 17:40
38.000 HUF
104.98 USD
D. BORBÉLY GIZELLA (1926-1994) 1964 FEHÉR KALAPOS LÁNY TULIPÁN VIRÁGGAL RETRO KÉPCSARNOKOS FAROST FE
125.000 HUF
345.33 USD
Feltöltve: 2023. nov. 30. 13:24
145.000 HUF
400.59 USD
Feltöltve: 2023. aug. 24. 12:04
198.000 HUF
547.01 USD
bohemia crystal
zemek
erdélyi szőttes
viday brenner nándor
antik pipere
zsolnay eozinos váza
kremnica
pálinkáspohár retro
karácsonyfadísz kancsó
tárcsás
régi fűrész
gömb búra
dire straits
antik konyhai
peceny
türkiz szett
zsolnay hófehérke
kovács gyula kerámia
1742
mikov bicska
tahitótfalu
fa figurák
porcelán teaszűrő
páncélos lovag
ovális keretben