debreczeny (1 tétel)
Debreczeny Zoltán(1952- ):vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, alumínium keretben,44×34 cm
75.000 HUF
208.20 USD
ifj vigyázó
fredericia
porcelán róka
szentírás
bakelit lemeztartó
porcelán kisfiú
bod péter
irrizáló
gránit szivecskés
favéső
lenin eozin
2 forint 1962
babits
bambusz bútor
páduai szent antal
roxy
takarék bélyeg
magyar cserkész
salvatore
porcelán virágtartó
komádi
időjárásjelző
v barta éva
balogh józsef
herendi tükrös nő