eladott (2 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 11. 17:50
VIKTOR VASARELY"ARG-VIT"1980-ban kiadott Szeriográfia'szitanyomat 54/190.db.keretben:63x63cm
Proveniencia: Raisonee Vol I katalógusszám:851.
395.000 HUF
1,110.01 USD
Feltöltve: 2023. jún. 05. 09:16
79.000 HUF
222.00 USD
395.000 HUF
1,110.01 USD
antik sérült festmény
laguiole bicska
női ruha 48
cikk cakk olló
paksi
keskeny tálaló
10 literes
képeslap eperjes
kályha láb
körsál
ezüst pezsgő
iparművészet könyve
zsolnay székely
német játékbaba
ezüst bögre
porcelán posztamens
festmény keretben
hummel goebel kislány
márvány polc
falióra tányér
boteh
foci méz
blondelkeret 60x80
afrika szobor
tozzi