h��v (1 tétel)
török jános figurák
répa
kozmetikum
vászon hímzett
bavaria reggeliző szett
kovács margit özvegy
hübner
női válltáska
antik házi áldás
bukovinszky
varsányi
arab kerámia
filigrán karkötő
karácsonyi bögre
badár kerámia
zsolnay kövön ülő
zsebóradoboz
színes gyűrű
plate
pálinkás kínáló
salvador dali litográfia
két súlyos falióra
portugál kerámia
100 kasmír
ezüstök