kiss farkas (4 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 10. 09:11
48.000 HUF
132.97 USD
KISS FARKAS IMRE: Erdei utacska (olaj, vászon 40x50) varázslatos természeti tájkép, napfényes, derűs
48.000 HUF
132.97 USD
Feltöltve: 2023. dec. 04. 18:03
55.000 HUF
152.36 USD
befektetés
emlékcsésze
homár
színes üvegpohár
porcelán gyűszű
fali kávédaráló
horváth ilona
porcelán teás
borsfay tamás
hollóházi pöttyös
vatikán
antik biblia
rézfokos
meisseni teás
fehér porcelán tányér
karnistartó
drasche kislány
mechanikus számológép
szekeres emil
10 fillér 1947
lippelsdorfi
herendi serleg
csizmahúzó
brillköves
üzenet